Izvēlne
Visi produkti
Mans Konts
0.00(BEZ PVN)
Izvēlne

Fibre Testers

Fibre optic testers are devices that are used to specifically test and run diagnostics on any fibre optic wiring or device receiving a signal from one. The tools that allow you to perform a comprehensive assessment on a fibre optic cable are fibre light sources, optical power meters and fibre optic visual locators. Fibre optic cable testers can assess the length of the cable, and determining th...

Attēlo 1-20 ar 33 produktiem

Filtri

Šķirot

Filtri

Šķirot

Tempo OPM210 Optical Power Meter
RS noliktavas numurs 213-3628
Ražotājs Tempo
Ražotāja kods 55500025

€ 329,12

Katrs (izņemot PVN)

Pievienot grozam
Tempo
-
Optical Power Meter
-
1310 nm, 1490 nm, 1550 nm, 1625 nm
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
OPM210
-
-
-
Tempo OPM510, SLS520 Single Mode Fibre Optic Kit
RS noliktavas numurs 213-3639
Ražotājs Tempo
Ražotāja kods 55500027

€ 1 760,55

Katrs (izņemot PVN)

Pievienot grozam
Tempo
Single Mode
Fibre Optic Kit
SC
1310 nm, 1550 nm
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
OPM510, SLS520
-
-
-
Tempo OPM510 Optical Power Meter
RS noliktavas numurs 213-3631
Ražotājs Tempo
Ražotāja kods 55500023

€ 569,91

Katrs (izņemot PVN)

Pievienot grozam
Tempo
-
Optical Power Meter
SC
850 nm, 1300 nm, 1310 nm, 1490 nm, 1550 nm, 1625 nm
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
OPM510
-
-
-
Tempo OPM510, SLS525 Multimode Fibre Optic Kit
RS noliktavas numurs 213-3625
Ražotājs Tempo
Ražotāja kods 55500029

€ 1 270,50

Katrs (izņemot PVN)

Pievienot grozam
Tempo
Multimode
Fibre Optic Kit
SC
850 nm, 1300 nm
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
OPM510, SLS525
-
-
-
Tempo OPM520 Optical Power Meter
RS noliktavas numurs 213-3632
Ražotājs Tempo
Ražotāja kods 55500024

€ 665,50

Katrs (izņemot PVN)

Pievienot grozam
Tempo
-
Optical Power Meter
SC
850 nm, 1300 nm, 1310 nm, 1490 nm, 1550 nm, 1625 nm
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
OPM520
-
-
-
Tempo SLS530 Single Mode Optical Light Source
RS noliktavas numurs 213-3636
Ražotājs Tempo
Ražotāja kods 55500020

€ 2 692,25

Katrs (izņemot PVN)

Pievienot grozam
Tempo
Single Mode
Optical Light Source
-
1310 nm, 1490 nm, 1550 nm
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
SLS530
-
-
-
Tempo SLS535 Single Mode Optical Light Source
RS noliktavas numurs 213-3637
Ražotājs Tempo
Ražotāja kods 55500021

€ 2 928,20

Katrs (izņemot PVN)

Pievienot grozam
Tempo
Single Mode
Optical Light Source
-
1310 nm, 1550 nm, 1625 nm
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
SLS535
-
-
-
Tempo SLS536 Single Mode Optical Light Source
RS noliktavas numurs 213-3638
Ražotājs Tempo
Ražotāja kods 55500022

€ 3 430,35

Katrs (izņemot PVN)

Pievienot grozam
Tempo
Single Mode
Optical Light Source
-
1310 nm, 1550 nm, 1650 nm
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
SLS536
-
-
-
Tempo GMFT-SM Fibre Optic Fibre Optic Kit

Bīstams produkts

RS noliktavas numurs 196-8359
Ražotājs Tempo
Ražotāja kods GMFT-SM

€ 2 178,00

Katrs (izņemot PVN)

Pievienot grozam
Tempo
Fibre Optic
Fibre Optic Kit
Single Port
850 nm, 1300 nm, 1310 nm, 1550nm
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
GMFT-SM
-
-
-
Tempo OPM510, SLS520, SLS525 Fibre Optic Kit
RS noliktavas numurs 213-3644
Ražotājs Tempo
Ražotāja kods 55500050

€ 2 456,30

Katrs (izņemot PVN)

Pievienot grozam
Tempo
-
Fibre Optic Kit
SC
850 nm, 1300 nm, 1310 nm, 1550 nm
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
OPM510, SLS520, SLS525
-
-
-
Tempo OPM510, SLS530 Single Mode Fibre Optic Kit
RS noliktavas numurs 213-3643
Ražotājs Tempo
Ražotāja kods 55500030

€ 3 267,00

Katrs (izņemot PVN)

Pievienot grozam
Tempo
Single Mode
Fibre Optic Kit
SC
1310 nm, 1490 nm, 1550 nm
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
OPM510, SLS530
-
-
-
Tempo OPM510, SLS535 Single Mode Fibre Optic Kit
RS noliktavas numurs 213-3640
Ražotājs Tempo
Ražotāja kods 55500031

€ 3 496,90

Katrs (izņemot PVN)

Pievienot grozam
Tempo
Single Mode
Fibre Optic Kit
SC
1310 nm, 1550 nm, 1625 nm
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
OPM510, SLS535
-
-
-
Tempo SLS520 Single Mode Optical Light Source
RS noliktavas numurs 213-3634
Ražotājs Tempo
Ražotāja kods 55500018

€ 1 185,80

Katrs (izņemot PVN)

Pievienot grozam
Tempo
Single Mode
Optical Light Source
-
1310 nm, 1550 nm
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
SLS520
-
-
-
Tempo SLS525 Multimode Optical Light Source
RS noliktavas numurs 213-3635
Ražotājs Tempo
Ražotāja kods 55500019

€ 701,80

Katrs (izņemot PVN)

Pievienot grozam
Tempo
Multimode
Optical Light Source
-
850 nm, 1300 nm
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
SLS525
-
-
-
Tempo OPM220 Optical Power Meter
RS noliktavas numurs 213-3630
Ražotājs Tempo
Ražotāja kods 55500026

€ 346,06

Katrs (izņemot PVN)

Pievienot grozam
Tempo
-
Optical Power Meter
-
1310 nm, 1490 nm, 1550 nm, 1625 nm
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
OPM220
-
-
-
Tempo OPM510, SLS536 Single Mode Fibre Optic Kit
RS noliktavas numurs 213-3642
Ražotājs Tempo
Ražotāja kods 55500032

€ 3 993,00

Katrs (izņemot PVN)

Pievienot grozam
Tempo
Single Mode
Fibre Optic Kit
SC
1310 nm, 1550 nm, 1650 nm
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
OPM510, SLS536
-
-
-
Tempo 180XL Single Mode & Multimode Visual Fault Locator
RS noliktavas numurs 111-0391
Ražotājs Tempo
Ražotāja kods 180XL

€ 160,93

Katrs (izņemot PVN)

Pievienot grozam
Tempo
Single Mode & Multimode
Visual Fault Locator
-
650nm
-
7km
AA
80 h
Battery
Visual Fault Locator, AA Batteries (2), Instruction Manual, Soft Carry Case
-
-10°C
23mm
120g
180mm
180XL
-
+45°C
-
Ideal Networks VFF5 Single Mode & Multimode Fibre Optic Locator
RS noliktavas numurs 324-9416
Ražotājs Ideal Networks
Ražotāja kods VFF5

€ 323,07

Katrs (izņemot PVN)

Pievienot grozam
Ideal Networks
Single Mode & Multimode
Fibre Optic Locator
Fixed FC, Fixed SC, Fixed ST
650nm
-
3 km, 4 km
AA
80 h
Battery
Battery, Belt Clip, Holster, Lanyard, Rubber Port Cover, User Manual
-
-10°C
32mm
136g
-
VFF5
-
+50°C
220mm
Fluke Networks VISIFAULT Single Mode & Multimode Visual Fault Locator
RS noliktavas numurs 540-8308
Ražotājs Fluke Networks
Ražotāja kods VISIFAULT

€ 635,25

Katrs (izņemot PVN)

Pievienot grozam
Fluke Networks
Single Mode & Multimode
Visual Fault Locator
Single Port
650nm
-
3 km, 4 km
AA
80 h
Battery
Visual Fault Locator
-
0°C
-
180g
157mm
VISIFAULT
37mm
+40°C
52mm
Ideal Networks FiberMaster Single Mode & Multimode Optical Power Meter
RS noliktavas numurs 563-986
Ražotājs Ideal Networks
Ražotāja kods 33-928

€ 774,40

Katrs (izņemot PVN)

Pievienot grozam
Ideal Networks
Single Mode & Multimode
Optical Power Meter
Fixed SC, Fixed ST
1300 nm, 1310 nm, 1490 nm, 1550 nm, 850 nm
+3dBm
-
AAA
360 h
Battery
33929 Source, Case, FC Adapter, Power Meter, SC Adapter, ST Adapter, User Manual
-6dBm
-10°C
-
-
-
FiberMaster
-
+60°C
-